Dzień Edukacji Narodowej.

Dzień Nauczyciela w Liceum Ogólnokształcącym Mistrzostwa Sportowego im. Włodzimierza Leonarda Lubańskiego w Nowinach cała Społeczność spędziła w wyjątkowej atmosferze.
Uroczysta akademia – przy obecności Wójta gminy Nowiny pana Sebastiana Nowaczkiewicza – odbyła się z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego. Zaangażowani uczniowie pod opieką p. Katarzyny Chrzęszczyk przygotowali artystyczne wydarzenie. Na scenie udekorowanej przez p. Annę Żebrowską stanęli: Mateusz Jas (3b) i Jakub Gutowski (2b) w roli konferansjerów oraz Adrian Dziamski (3b), Adam Kwiatkowski (2a) i Maciej Łataś (1a).
W części oficjalnej apelu wyrazili uznanie dla trudu swoich nauczycieli, których praca skierowana jest bezpośrednio ku osobie drugiego człowieka, obejmując wszystkie sfery jego życia: psychikę, osobowość, duchowości, intelekt i emocje. Wdzięczność za tak odpowiedzialną pracę uczniowie wyrazili żywym słowem, które zostały „okraszone” Szymborską, jak na licealistów przystało.
W części zabawowej uczniowie zaskoczyli swych gości niespodzianką – filmem z życzeniami dla nauczycieli od każdej z klas. A następnie zmierzyli się z wyjątkowo przyjemnym sprawdzianem z wiedzy, którą uczniowie zdobywają chętnie, chłonąc ją samoistnie bez jakiegokolwiek przymusu. Mowa oczywiście o quizie zatytułowanym „Jeden z ośmiu” dotyczącym nauczycieli i trenerów naszej szkoły. No bo kto nie jest ciekaw, jakie hobby ma polonistka, który nauczyciel ma tatuaże, który trener wyciska najwięcej na sztandze, czy jaką pojemność ma motocykl pana dyrektora...?
Wszyscy bawili się wyśmienicie, a pan dyrektor skracając lekcje, umilił ten dzień ostatecznym gestem ????
 
 
 
 
 
 
 
 
 
+4
 
 
Zobacz statystyki
Promuj post
 
Wszystkie reakcje:
1616

 

 
 

Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. Włodzimierza Leonarda Lubańskiego

 

ul. Gimnazjalna 1,  26-052 Nowiny

NIP 959-15-90-149 REGON 202830933

www: http://www.sms-nowiny.pl

Dane kontaktowe

 

tel. 885885834

tel./fax (041) 346-53-56

e-mail: dyrektorzsp@nowiny.com.pl

wicedyrektorzsp@nowiny.com.pl

sekretariatzsp@nowiny.com.pl

psycholog.zsp.now@gmail.com