Internat - lista osób zakwalifikowanych

Poniżej publikujemy listę osób zakwalifikowanych do internatu w roku szkolnym 2022/2023. Zgodnie z rozporządzeniem Dyrektora Szkoły warunkiem przyjęcia do internatu jest wpłata zwrotnej kaucji w wysokości 250 zł do dnia 25 sierpnia 2022 roku oraz brak zaległości w opłatach (wyżywienie, pobyt w internacie, szkody) w roku szkolnym 2021/2022. W dniu 26 sierpnia 2022 roku zostanie podana lista przyjętych do internatu. Numer konta do wpłaty kaucji: 36849300040040047073580007

Klasa 1

  1. Bełz Jan
  2. Biernacki Antonio
  3. Bolek Miłosz
  4. Borek Julia
  5. Brot Kacper
  6. Dolega Jan
  7. Głuszek Bartosz
  8. Grzegorski Łukasz
  9. Jarubas Szymon
  10. Jakubaszek Maksymilian
  11. Jaskot Mikołaj
  12. Juźwik Dawid
  13. Kawalec Franciszek
  14. Knapik Bartłomiej
  15. Kośmider Bartosz
  16. Kowalczyk Adam
  17. Kowalska Magdalena
  18. Krzysztofik Bartosz
  19. Mamica Jan
  20. Nasternak Michał
  21. Nowakowski Kacper
  22. Potański Filip
  23. Rajca Bartłomiej
  24. Rajca Wiktor
  25. Serafin Olaf
  26. Sikora Michał
  27. Sitek Gabriel
  28. Sobiegraj Kacper
  29. Socha Adrian
  30. Tyszer Olivier
  31. Wójcik Jakub
  32. Wrona Wiktor

 

Klasa 2

  1. Aszklar Antoni
  2. Borowski Alan
  3. Chlebicka Natalia
  4. Dziuba Mateusz
  5. Glomb Cezary
  6. Góral Szymon
  7. Hajdo Jakub
  8. Jamróz Jakub
  9. Kalityński Jakub
  10. Konieczek Jan
  11. Konieczny Kacper
  12. Kuzia Dawid
  13. Lis Jakub
  14. Malec Marcin
  15. Niedbała Oliwia
  16. Niedbała Michał
  17. Nowak Tomasz
  18. Ostrowski Alan
  19. Pakuła Patryk
  20. Pasek Marcin
  21. Pieńkus Edgar
  22. Przeworski Jakub
  23. Romaniec Kacper
  24. Stępień Marcelina
  25. Szostak Bartłomiej
  26. Szostak Jakub
  27. Toboła Kornel
  28. Trzebiński Krystian
  29. Wieczorek Anna
  30. Wierzbiński Wojciech
  31. Więczkowski Kacper
  32. Wilk Wiktor

 

Klasa 3

  1. Bąk Daniel
  2. Bolek Adrian
  3. Gawroński Mikołaj
  4. Górecki Mateusz
  5. Jaskot Franciszek
  6. Kowalewski Marcel
  7. Krzemiński Kamil
  8. Kurzyńska Julia
  9. Marczewski Daniel
  10. Michalski Jakub
  11. Mikołajczyk Antoni
  12. Olesińska Natalia
  13. Oziębło Maciej
  14. Pyszczak Jakub
  15. Skrzypiński Nikodem
  16. Sobieniak Michał
  17. Sokół Filip
  18. Świtoń Aleksander
  19. Świtoń Oliwier
  20. Włochyńska Laura
  21. Żebrowski Kacper

 

Klasa 4

  1. Bandura Kacper
  2. Chmura Marcin
  3. Chudobiecki Krzysztof
  4. Ciszewski Filip
  5. Gieroń Oliwier
  6. Jakubaszek Oliwier
  7. Jambor Hubert
  8. Kapusta Kacper
  9. Kiryluk Patryk
  10. Kot Szymon
  11. Łazurko Bogdan
  12. Łukasik Adrian
  13. Nowak Kacper
  14. Nowotarska Sara
  15. Rzadkowski Norbert
  16. Stanek Natalia
  17. Tkaczewski Kacper

 

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

 

ul. Gimnazjalna 1,  26-052 Sitkówka-Nowiny

NIP 959-15-90-149 REGON 202830933

www: http://www.sms-nowiny.pl