ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Droga młodzieży, rok pracy za wami, rok pełen wzmożonych treningów i nauki, rok wyjątkowo trudny, pełen nowych wyzwań i niespodzianek. W tym roku szkolnym poznawaliście nowe środowisko licealne, nowych kolegów, nowych nauczycieli i trenerów. Pod ich czujnym okiem mieliście możliwość rozwijania swoich umiejętności sportowych, poszerzania swojej wiedzy przedmiotowej, realizowania swoich pasji i marzeń. Uczyliście się wytrwałości w treningach i nauce, wzajemnego szacunku do siebie, kolegów, pracowników szkoły. Osiągaliście sukcesy i uczyliście się jak radzić sobie z porażkami. Musieliście dostosować się do wyzwań jakie przyniosła nam wszystkim epidemia COVID – 19. Mimo nietypowych warunków podjęliście trud nauki zdalnej. Ten ciężki rok za nami. Gratuluję wam dotrwania do jego końca. Gratuluje wyników sportowych i naukowych.

Jak powiedział Les Brown „Nie musisz być wielki, żeby zacząć, ale musisz zacząć, żeby być wielki.” Wy już zaczęliście, wybierając rok temu naszą szkołę - szkołę mistrzostwa sportowego. Życzę wam wytrwałości w realizowaniu własnych marzeń, a na okres wakacji odpoczynku, zabawy 
i regeneracji sił. Mam nadzieję, że spotkamy się 1 września w normalnych szkolnych warunkach.  

Drodzy rodzice, wasze dzieci wybrały trudną drogę – edukację w szkole mistrzostwa sportowego. To nie lada wyzwanie dla nich i dla was. Bez waszego wsparcia i zaangażowania w treningi i edukację trudniej było by im realizować swoje marzenia. Droga sportowca jest drogą trudną ale przynoszącą wiele radości. Większość z nich zrobiło w ciągu tego roku duże postępy, postępy na miarę swoich możliwości.  Gratuluję wam wspaniałych dzieci, możecie być z nich dumni.

Drodzy nauczyciele i trenerzy dziękuje za ogromne zaangażowanie w proces dydaktyczno – wychowawczy, za waszą wzajemną współpracę podejmowaną dla dobra ucznia, zrozumienie specyfiki szkoły i dostosowanie zajęć tak aby możliwe było łączenie treningów i edukacji. To dzięki wam młodzi ludzie tworzący naszą społeczność, mają szanse na wszechstronny rozwój. Dziękuję też za zaangażowanie  w pracę zdalną.

Życzę nam wszystkim, żebyśmy spotkali się w normalnych warunkach 1 września. Radosnych 
i spokojnych wakacji.

 

Kornelia Bem – Kozieł

Dyrektor ZSP w Nowinach

Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. Włodzimierza Leonarda Lubańskiego

 

ul. Gimnazjalna 1,  26-052 Nowiny

NIP 959-15-90-149 REGON 202830933

www: http://www.sms-nowiny.pl

Dane kontaktowe

 

tel. 885885834

tel./fax (041) 346-53-56

e-mail: dyrektorzsp@nowiny.com.pl

wicedyrektorzsp@nowiny.com.pl

sekretariatzsp@nowiny.com.pl

psycholog.zsp.now@gmail.com